In Harmony Preschool logo

Opieka dzienna dzieci do lat 3

W ramach naszej placówki prowadzimy także opiekę dzienną nad dziećmi w wieku 1,5 roku do lat 3. Nasze miejsce jest częścią przedszkola In Harmony Preschool, a edukacja w nim prowadzona odzwierciedla założenia edukacyjne In Harmony Preschool. Komunikacja w opiece dziennej odbywa się w języku angielskim. W ten sposób przygotowujemy dzieci do dalszej przygody z tym językiem w przedszkolu In Harmony Preschool.

W In Harmony Nursery zapewniamy bezpieczne, ciepłe środowisko, tworząc dla dzieci optymalne środowisko do rozwoju i nauki. Traktujemy dzieci z szacunkiem, uwzględniając ich różnorodne potrzeby. Rozwijamy ich kreatywność, umiejętności społeczne i emocjonalne. W naszym programie ważne miejsce ma rozwój mowy poprzez czytanie na głos, śpiewanie, zabawy w kręgu. Dbamy o poprawność wysławiania się i nie używamy przesadnych zdrobnień. Prowadzimy też codzienne zajęcia muzyczne – tańce, śpiewanie, improwizacje.

Aby rozwijać w dzieciach poczucie estetyki, otaczamy je niebanalnym otoczeniem. Unikamy we wnętrzach krzykliwej kolorystyki, by nie dostarczać dzieciom nadmiernej ilości bodźców. Wierzymy, że poczucie estetyki kształtuje się od najmłodszych lat.

Ważną rolę w planie dnia odgrywa aktywność fizyczna – dzieci wychodzą na dwór codziennie jeśli tylko pogoda na to pozwala. Jeśli nie ma takiej możliwości, zapewniamy im zajęcia ruchowe w sali.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.