In Harmony Preschool logo

Poznaj nasz żłobek niepubliczny we Wrocławiu

W naszej placówce prowadzona jest opieka dzienna nad dziećmi w wieku od 2 roku do 3 lat. In Harmony Nursery stanowi część przedszkola In Harmony Preschool, a edukacja w nim prowadzona odzwierciedla te same założenia co w przedszkolu.

Nasz żłobek we Wrocławiu to niezwykłe miejsce, gdzie całokształt działań jest dostosowany do potrzeb najmłodszych podopiecznych. Dbamy nie tylko o pełne brzuszki i uśmiechnięte buźki, ale skupiamy się także na rozwoju dzieci. Jednym z elementów, który temu sprzyja, jest prowadzenie komunikacji z dziećmi w oparciu o język angielski.

Metody stosowane w naszym żłobku prywatnym

Harmonijny rozwój dzieci

Celem placówki jest zagwarantowanie całościowego rozwoju maluszków. W swoich działaniach skupiamy się na rozwoju dziecka pod względem edukacyjnym, społecznym oraz emocjonalnym.

Otaczamy dzieci troską i zapewniamy pozytywną atmosferę, której towarzyszy poczucie bezpieczeństwa oraz ciepła. Takie warunki sprawiają, że dzieci dobrze się u nas czują, a wspólna praca przynosi zamierzone efekty.

In Harmony Nursery to żłobek prywatny we Wrocławiu dbający o rozwój mowy

Prywatny żłobek we Wrocławiu

Pobyt Twojego dziecka w naszym żłobku sprawi, że poprawi się jego rozwój mowy. To bardzo ważny element naszych codziennych zajęć. Aby zachęcić maluchy do wypowiadania się:

  • czytamy na głos książki,
  • śpiewamy z dziećmi,
  • organizujemy wspólne improwizacje,
  • prowadzimy zabawy w kręgu.

Przykładamy dużą wagę do tego, aby dzieci miały kontakt z poprawnym słownictwem i właściwym sposobem wysławiania się. W związku z tym unikamy używania przesadnych zdrobnień.

Zajęcia muzyczne w naszym żłobku niepublicznym

Muzyka wpływa bardzo pozytywnie na rozwój maluchów. Dzięki częstym kontaktom z różnorodnymi dźwiękami u dzieci poprawia się koncentracja, pobudza kreatywność oraz wzrasta motywacja do aktywności.

To miejsce, w którym zdajemy sobie sprawę z wyjątkowych walorów muzyki. Dlatego też każdego dnia odbywają się u nas zajęcia muzyczne w trakcie, których dzieci tańczą i śpiewają.

Ważnym aspektem prowadzonych zajęć muzycznych w naszym prywatnym żłobku jest dobór odpowiedniej muzyki. Staramy się, aby była ona wartościowa oraz pobudzająca zmysły dziecka. Często sięgamy po muzykę Pomelody.

Co wyróżnia prywatny żłobek we Wrocławiu In Harmony Nursery?

Niepubliczny żłobek Wrocław

Wyszkolona kadra w naszym prywatnym żłobku

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych opiekunek, które łączą w sobie doskonałe podejście do dzieci oraz pasję do nauczania. W swojej codziennej pracy otaczają maluchy wielką troską, a ich pokłady cierpliwości są nieskończone.

Przywiązujemy ogromną wagę do poziomu wykształcenia oraz doświadczenia naszych opiekunek. Dla większości z nich praca w In Harmony Nursery jest spełnieniem zawodowych ambicji oraz marzeń. Są to osoby utalentowane i posiadające szeroki wachlarz umiejętności, które doskonale przydają się podczas pracy z dziećmi.

W naszym żłobku stawiamy na ruch

Mając na uwadze dbanie o rozwój fizyczny dzieci oraz ich wrodzoną ciekawości świata, dbamy o to aby maluchy codziennie wychodziły na spacer.

To szczególnie istotne jesienią i zimą, gdy dzień jest krótki, przez co pracujący rodzice często nie są w stanie zapewnić dziecku odpowiedniej ilości spędzonej na świeżym powietrzu.

W IHN jesteśmy tego świadomi, dlatego jeżeli tylko aura jest sprzyjająca, z ochotą ruszamy na piesze wędrówki. To doskonały sposób, aby zadbać o kondycję maluchów oraz poprawić ich odporność.

>> Skontaktuj się <<

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.