In Harmony Preschool logo

Poznaj nasze przedszkole niepubliczne we Wrocławiu

In Harmony Preschool to wyjątkowe przedszkole, gdzie czeka na dzieci niezwykła atmosfera oraz wykwalifikowana kadra nauczycielska prowadząca zajęcia w języku angielskim. Bogate i bezpieczne wyposażenie przedszkola sprawia, że dzieci niezwykle chętnie uczestniczą w zajęciach, których nieodłącznym elementem jest zabawa i radość.

Nasze prywatne przedszkole pracuje w oparciu o założenia, w których najważniejszym elementem jest dialog i komunikacja. Wszystko, co robimy w naszej placówce jest podporządkowane potrzebom dzieci. Tak aby mogły się swobodnie rozwijać żyjąc w harmonii z drugim człowiekiem.

Przedszkole znajduje się we Wrocławiu na terenie dzielnicy Krzyki przy ul. Wietrznej. Jest to bardzo spokojna okolica z dużą ilością zieleni oraz niską zabudową. Rodzice naszych przedszkolaków nie mają żadnych problemów z dojazdem do placówki oraz zaparkowaniem samochodu.

Metody stosowane w naszym przedszkolu prywatnym

Rodzicielstwo Bliskości

To metoda, w której podstawowym celem jest budowanie z dziećmi silnych więzi i dobrych relacji. Naszym małym podopiecznym pokazujemy, że za każdym zachowaniem dziecka kryją się jakieś niezaspokojone potrzeby.

Dzięki takiej postawie, dzieci nie skupiają się wyłącznie na sobie, ale biorą także pod uwagę potrzeby osób ze swojego otoczenia. Uczą się empatii oraz szacunku. 

Ważnym aspektem tej metody jest wykształcenie w dziecku świadomości wytyczania własnych granic. To one sprawiają, że czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Zadaniem naszych wychowawców jest wykształcenie w dziecku umiejętnego stawiania tych granic oraz respektowania ich u innych.

Porozumienie bez Przemocy

W dialogu tkwi ogromna siła, dzięki której możliwe jest wyeliminowanie lub znaczne ograniczenie jakichkolwiek form przemocy. Właśnie tego uczymy dzieci w naszym niepublicznym przedszkolu.

Zespół wykwalifikowanych nauczycieli pracuje codziennie nad tym, aby dzieci potrafiły ubierać w słowa to co chcą przekazać. W ten sposób będą w stanie w przyszłości łatwiej nawiązywać kontakt oraz porozumienie.

Za co dzieci uwielbiają nasze przedszkole niepubliczne we Wrocławiu?

Muzyka to integralna część naszego przedszkola prywatnego

Choć na co dzień muzyka jest tak blisko nas, zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy jak ważna jest ona dla poprawnego rozwoju dziecka. To w wieku przedszkolnym dzieci przejawiają naturalną potrzebę rozwijania umiejętności mowy ale także właśnie muzyki. 

W naszym prywatnym przedszkolu zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zajęcia są wypełnione różnymi melodiami. Dla dzieci to doskonała forma zabawy, ale także nauki. Za pomocą melodii i rytmu przyswajają one w naturalny i przyjemny sposób treści związane z liczbami czy literami.

Sala gimnastyczna w naszym przedszkolu niepublicznym

Ruch to zdrowie, dlatego zamiłowanie do aktywności fizycznej warto zaszczepiać w dziecku już od najmłodszych lat. W In Harmony Preschool wzięliśmy to sobie do serca, czego efektem jest wielofunkcyjna sala gimnastyczna.

Bogate wyposażenie sali oraz różnorodność prowadzonych zajęć sprawiają, że dzieci wprost nie chcą z niej wychodzić. Podczas zajęć wykorzystujemy m.in.:

  • piłki do ćwiczeń,
  • dyski sensoryczne,
  • tunele i huśtawki,
  • hula-hop.

Spacery i plac zabaw w naszym przedszkolu prywatnym

Nic nie zastąpi dziecku ruchu na świeżym powietrzu i kontaktów z naturą. Dlatego też dzieci uczęszczające do naszego niepublicznego przedszkola codziennie wychodzą na spacer. W trakcie pieszych wędrówek dzieci mogą obserwować zmieniający się świat, a przy tym poprawiają swoją kondycję i odporność na różnego rodzaju infekcje.

Przy naszym przedszkolu niepublicznym we Wrocławiu, posiadamy także własny plac zabaw. Dzieci spędzają na nim bardzo dużo czasu, który jest wypełniony zabawą, ruchem i uśmiechem. Do dyspozycji dzieci są takie elementy jak:

  • piaskownica,
  • huśtawki, 
  • domek, 
  • koniki,
  • autka,
  • zjeżdżalnie.

Plac zabaw jest tak zorganizowany, aby dzieci czuły się na nim pewnie i bezpiecznie. Plac jest całkowicie ogrodzony oraz posiada miękką nawierzchnie. Jego dużą zaletą jest bliskość dużych drzew. Dzięki temu przez większość dnia jest zacieniony. To szczególnie istotne w ciepłe i słoneczne dni.

>> Skontaktuj się <<

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.