In Harmony Preschool logo

Dlaczego IHP

Decydując się na posłanie swojego dziecka do In Harmony Preschool stawiają Państwo na bezpieczną i szczęśliwą edukację swojej pociechy w atmosferze szacunku i akceptacji. Jesteśmy jedną z nielicznych placówek, w której wykorzystywane są założenia Rodzicielstwa Bliskości, Porozumienia bez Przemocy oraz Pozytywnej Dyscypliny, które mają na celu sprawić, by każdy czuł się u nas ważny i potrzebny.

Kolejnym naszym nieodłącznym atutem jest umuzykalnianie dzieci słuchając m.in. dźwięków wartościowej muzyki POMELODY. Czy wiecie Państwo, że muzyka wspiera naukę mowy, koordynację ruchową, pobudza do kreatywności, twórczości oraz pozytywnie wpływa na osobowość dziecka? Okres 0-6 lat jest najlepszym momentem na rozpoczęcie przygody z muzyką, bo to właśnie wtedy umysł dziecka jest najbardziej chłonny i tworzy się w nim najwięcej połączeń nerwowych.

Jeżeli dla Państwa ważny jest rozwój kreatywności u Państwa pociechy, radzenie sobie z nowymi sytuacjami i umiejętność poszukiwania rozwiązań problemów to nasze przedszkole jest idealnym wyborem.

IHP to miejsce wyjątkowe, które pokocha każde dziecko.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.