In Harmony Preschool logo

Nasza kadra

Martyna Nylec

Martyna Nylec nauczyciel w prywatnym przedszkolu In Harmony PreschoolJestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Filologia angielska, specjalność nauczycielska i tłumaczeniowa, ukończonych w  Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej na Uniwersytecie Wrocławskim. W ostatnich latach pracowałam w szkołach językowych oraz przedszkolu międzynarodowym, gdzie każdego dnia zdobywałam i pogłębiałam swoje doświadczenie zawodowe.

Swoją wiedzę wzbogacam uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu pedagogiki przedszkolnej, jak również pozytywnej dyscypliny i umuzykalniania dzieci.

In Harmony Preschool stworzyłam łącząc swoją miłość do dzieci, pasję do języków i zamiłowanie do muzyki. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim miłością do dziecka  i wiarą w każde z nich. Zachwyca mnie dziecięca wrażliwość, otwartość na to co jeszcze nieznane i nieodkryte.  Lubię obserwować zmiany, jakie zachodzą w rozwoju dziecka i cieszę się jego uśmiechem, który motywuje mnie do działania. Wraz z całą kadrą dokładam wszelkich starań aby odkrywać  dziecięcy potencjał i stwarzać warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszych podopiecznych.

Na co dzień jednak jestem przede wszystkim mamą dwójki roześmianych maluchów. Oboje są dwujęzyczni dzięki anglojęzycznej edukacji. Niezwykle istotne jest dla mnie zapewnienie dzieciom bezpiecznej, kreatywnej zabawy z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości ich edukacji i wychowania. Dlatego IHP to nie tylko spełnienie moich marzeń, ale również miejsce, gdzie mogę w pełni oddawać się swojej pasji. Kocham to co robię.


Tymoteusz Petryszyn

Tymoteusz Petryszyn nauczyciel w prywatnym przedszkolu In Harmony Preschool

Pomimo młodego wieku, mam bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Praca z nimi daje mi wiele radości i satysfakcji, dlatego cieszę się, że rozpoczynam swoją przygodę jako asystent grupy w In Harmony Preschool.

Przez 9 lat działałem w harcerstwie, pełniąc w ostatnich 2 latach funkcję drużynowego. Aktywność fizyczna nie jest mi obca. Przez 2 lata trenowałem sztuki walki, dzięki czemu poznałem podstawy Aikido. Obecnie w wolnym czasie wspinam się - ukończyłem kurs wspinaczki skałkowej, a dodatkowo jeszcze nurkuję - posiadam kurs asystenta instruktora nurkowania i cały czas rozwijam się w tej dziedzinie. Ostatnie kilka lat pracowałem w centrum przygody, gdzie byłem animatorem grupy dziecięcej. Ukończyłem szkolenie outdoorowe centrumprzygody.com, a zdobyte na nim umiejętności wykorzystuję nie tylko w pracy, ale i w prywatnym życiu.


Holly Mather

Holly Mather nauczyciel w międzynarodowym przedszkolu In Harmony Preschool

Mam na imię Holly i pochodzę ze stolicy Anglii- Londynu. Ostatnie 6 lat spędziłam ucząc dzieci w przedszkolach i klasach 1-3 szkół podstawowych we Włoszech, Chinach, Wietnamie i Myanmar. Bardzo lubię uczyć, a organizowanie dzieciom zajęć sprawia mi wiele radości.  Mam doświadczenie w  organizacji warsztatów teatralnych dla dzieci, programów ochrony środowiska oraz międzykulturowej komunikacji pomiędzy uczniami Włoch, Wietnamu i Myanmar, podczas których dzieci poznawały inne kultury. Uwielbiam podróżować , poznawać nowe kraje, języki i kuchnie, a przede wszystkim poznawać nowych ludzi.

Moje wykształcenie pozwala mi pracować z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, oraz uczyć angielskiego jako drugiego języka. Pasją do nauczania zaraziłam się już jako nastolatka podczas służby w harcerstwie, a obecnie studiuję nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne. Moje wykształcenie związane jest również z teatrem i mediami.

W  wolnym czasie uczę się języka chińskiego, a od czasu do czasu piszę artykuły dla międzynarodowych stron edukacyjnych. Ogromną radość sprawia mi gra na ukulele i tworzenie własnych wypieków. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z moimi nowymi uczniami!

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.