In Harmony Preschool logo

Nasza kadra

Martyna 

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Filologia angielska, specjalność nauczycielska i tłumaczeniowa, ukończonych w  Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej na Uniwersytecie Wrocławskim. W ostatnich latach pracowałam w szkołach językowych oraz przedszkolu międzynarodowym, gdzie każdego dnia zdobywałam i pogłębiałam swoje doświadczenie zawodowe.

Swoją wiedzę wzbogacam uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu pedagogiki przedszkolnej, jak również pozytywnej dyscypliny i umuzykalniania dzieci.

In Harmony Preschool stworzyłam łącząc swoją miłość do dzieci, pasję do języków i zamiłowanie do muzyki. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim miłością do dziecka  i wiarą w każde z nich. Zachwyca mnie dziecięca wrażliwość, otwartość na to co jeszcze nieznane i nieodkryte.  Lubię obserwować zmiany, jakie zachodzą w rozwoju dziecka i cieszę się jego uśmiechem, który motywuje mnie do działania. Wraz z całą kadrą dokładam wszelkich starań aby odkrywać  dziecięcy potencjał i stwarzać warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszych podopiecznych.

Na co dzień jednak jestem przede wszystkim mamą dwójki roześmianych maluchów. Oboje są dwujęzyczni dzięki anglojęzycznej edukacji. Niezwykle istotne jest dla mnie zapewnienie dzieciom bezpiecznej, kreatywnej zabawy z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości ich edukacji i wychowania. Dlatego IHP to nie tylko spełnienie moich marzeń, ale również miejsce, gdzie mogę w pełni oddawać się swojej pasji. Kocham to co robię.

Karolina  

Mam na imię Karolina. Pracuję z dziećmi od 2011 roku. Przez całą swoją barwną karierę w różnych miejscach zdobywałam doświadczenie życiowe, którego nie zamieniłabym na nic innego. Mieszkałam w Irlandii przez 7 lat, w otoczeniu wielokulturowych ludzi, którzy uświadomili mi jak piękny jest nasz świat i że każdy z nas w nim dodaje coś od siebie. Swoboda testowania umiejętności w różnych zawodach w poprzednich latach uświadomiły mi, że jestem najszczęśliwsza i najbardziej spełniona, gdy jestem z dziećmi. W pracy z nimi pomaga mi moja kreatywność i wyobraźnia. 

Ukończyłam studia licencjackie z języka angielskiego, które dodatkowo uzupełniłam kursem TEFL i kontynuowałam jako nauczyciel języka angielskiego, kiedy wróciłam do Polski. Bez wahania postanowiłam również ukończyć studia magisterskie z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. To nauczyło mnie, jak indywidualne jest każde dziecko i poparło moje przekonania, że ​​dzieciństwo jest najważniejszym czasem dla każdego człowieka.

Jestem osobą kochającą naturę. Moim ulubionym miejscem jest ocean lub serfowanie na falach. Mam wiele zainteresowań, chociaż na pierwszym miejscu jest muzyka, bez której nie mogę funkcjonować. Kolejnym moim zainteresowaniem jest psychologia – sposób poprawy zdrowia psychicznego, zrozumienia innych i samorozwoju; gotowanie potraw z różnych kuchni; ogrodnictwo ponieważ jest bardzo satysfakcjonujące i uczy cierpliwości oraz sporty wodne - bo tak naprawdę jestem syreną :)

Magda

Mam na imię Magda. Pochodzę z małej, ale pięknej wsi na wschodzie Polski, jednakże prawie połowę mojego życia spędziłam w Anglii z moją małą międzynarodową rodziną, mężem Luisem i 12-letnim synem Alexem.

Mam tytuł magistra z filologii polskiej, posiadam brytyjski dyplom OCR poziom 3 ze specjalnego wsparcia w nauczania i uczeniu się oraz ukończyłam wiele kursów z pedagogiki wczesnoszkolnej, a także  wspierania rozwoju dzieci i młodzieży z trudnościami w nauce. Od 2012 roku pracowałam jako zastępca kierownika i koordynator do spraw specjalnej edukacji w Nomansland Preschool, w sercu Parku Narodowego. Do moich zadań należało planowanie codziennych zajęć, bezpieczeństwo dzieci, współpraca z rodzicami oraz specjalistami spoza przedszkola, a wszystko to zgodnie z wymogami EYFS i przepisami Ofsted.

Zanim podjęłam pracę w Nomansland Preschool, doświadczenie zawodowe zdobywałam w ośrodku dla osób z trudnościami w nauce będąc opiekunką dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami intelektualnymi. 

W wolnym czasie lubię być aktywna, spacerować, biegać i jeździć na rowerze, uwielbiam gotować i piec, oglądać filmy i balet, czytać książki i spędzać czas z rodziną. 

Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, ma indywidualną osobowość, ma swoje zainteresowania, inny styl uczenia się i tempo, a my jako nauczyciele musimy dobrze poznać naszych podopiecznych, aby zaoferować im najlepsze możliwości, pomóc im osiągnąć najlepszy rozwój i potencjał, aby mogli odnieść sukces w dorosłym życiu. Uwielbiam pracować z małymi ludźmi, codziennie wdrażać uniwersalne wartości i pomagać małym ludziom zrozumieć, że jesteśmy częścią wielkiego międzynarodowego świata.

Gosia

Mam na imię Gosia. Jestem mamą 6-letniej Olivki, wielbicielką dzieci oraz pasjonatką ich rozwoju oraz podejścia do świata.  Na co dzień z córką porozumiewamy się w j. angielskim.  Interesuje mnie wielojęzyczność dzieci, oraz wpływ jaki ma to na ich rozwój i pojmowanie świata.

Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam w 2013 roku, kiedy to uczyłam w szkole w Kahawatte na Sri Lance, oraz dawałam tam prywatne lekcje języka angielskiego. Po urodzeniu córki - automatycznie zostałam jej osobistą nauczycielką języka angielskiego.

Zanim rozpoczęłam współpracę z In Harmony Preschool - przez 14 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii. Tam, w stolicy Walii - Cardiff przez 3 lata współpracowałam z grupami integracyjnymi dla matek z dziećmi - głównie z Little Acorns oraz Seren Fach. Po powrocie do Polski prowadziłam zajęcia dla dzieci z języka angielskiego w przedszkolu córki w ramach projektu "Rodzic w przedszkolu" oraz współpracowałam z klubikiem dziecięcym "Klubodzieciarnia".

 Jestem absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz absolwentką j. angielskiego (EFL) w college'u w Stratford upon Avon w Anglii. 

 Obecnie jestem związana z In Harmony Preschool i bardzo się cieszę, ze tu trafiłam. Jest to miejsce, gdzie każde dziecko może być sobą, czuć się bezpiecznie i swobodnie odkrywać świat. Mam tez zaszczyt pracować tu ze wspaniałą kadrą.

Wiktoria 

Mam na imię Wiktoria. Do Polski przyjechałam w 2021 roku, po ponad 14 letnim pobycie w Londynie.
Wybierając praktyki zawodowe moim pierwszym wyborem była praca w przedszkolu, ponieważ uwielbiam pracę z dziećmi. Do uczniów zawsze podchodzę indywidualnie. Lubię poznawać każde dziecko z osobna, odkrywać ich wyjątkową osobowość, dowiadywać się co je napędza, a następnie wykorzystywać tę wiedzę, by pomóc im się rozwijać, wspierać ich mocne strony oraz budować ich
pewność siebie.

Decydując się na powrót do Ojczyzny wiedziałam, że będę szukała pracy w przedszkolu. Bardzo się cieszę, że trafiłam do In Harmony, ponieważ uważam, że jest to niesamowite miejsce.

W wolnym czasie lubię podróżować, jeździć na rowerze, ćwiczyć jogę i gimnastykę oraz spotykać się z przyjaciółmi i rodziną.

Mizgin

Mam na imię Mizgin i pochodzę z Turcji. Jestem absolwentką Wydziału Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie w Artuklu.

Uwielbiam spotykać nowych ludzi, poznawać ich kulturę, sposób życia,  rozmawiać o ich pochodzeniu.

Praca z dziećmi to moja pasja. Widząc ich rozwój czuję wielką radość, satysfakcję i poczucie, że ciężka praca przynosi dobre efekty w rozwoju dzieci. Cechuje mnie niezawodność oraz zawsze zwracam uwagę na szczegóły. Bardzo dobrze czuję się w planowaniu i organizacji, co moim zdaniem jest kluczowe dla kompetentnego nauczyciela.

W wolnym czasie lubię nagrywać bajki dla dzieci, oglądać filmy, czytać książki biograficzne, uczyć się nowych języków, jeździć na rowerze, a najbardziej gotować.

Cieszę się, że pracuję z moją wspaniałą grupą, która każdego dnia motywuje mnie do osiągania sukcesów i bycia coraz lepszym nauczycielem. W In Harmony każdy nauczyciel stanowi inspirujący wzór do naśladowania, zarówno dla dzieci jak i innych nauczycieli, co sprawia, że  chcemy się rozwijać i marzyć o wielkich celach.

Anga Nomonde Sidlayi

Mam na imię Anga i jestem native speakerem języka angielskiego. Pochodzę z Mthatha w Południowej Afryce. Prywatnie jestem mamą 10-letniego chłopca Lilo - który jest moją inspiracją w życiu.
Posiadam dyplom z chemii analitycznej na Uniwersytecie Waltera Sisulu. Od zawsze wiedziałam, że chcę się rozwijać i zdobyć doświadczenie za granicą ucząc dzieci. Ogromną radość sprawia mi dzielenie się wiedzą, promowanie uczenia się i wychowywanie najmłodszych, którzy dopiero rozwijają lub doskonalą swoje umiejętności.
Posiadam certyfikat TEFL i obecnie pracuję nad uzyskaniem certyfikatu CELT-P ze specjalizacji „Young Learner Education”.
Obcowanie z dziećmi przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. Zawsze chciałam mieć możliwość pomagania dzieciom rozwijać ich pasję do języka, jednocześnie ucząc ich tolerancji i wrażliwości na inne kultury, a także rozbudzać ich ciekawość.
Cieszę się, że w In Harmony Preschool mam możliwość realizacji mojego marzenia o pracy z dziećmi.
Jestem ogromnie wdzięczna i podekscytowana tą przygodą!
Moim celem w In Harmony jest kształtowanie w dziecku otwartego umysłu, pozytywnego nastawienia oraz tworzenie bezpiecznego i opiekuńczego środowiska, w którym dzieci mogą swobodnie przyjąć swoją autentyczność. Uważam, że wszystkie dzieci są wyjątkowe, dlatego jako nauczyciele powinniśmy tworzyć dynamiczne środowisko, korzystając z różnych form mediów i materiałów, aby zapewnić wszystkim uczniom najlepsze doświadczenia i motywację do nauki.

Iza

Mam na imię Izabela, urodziłam się i pochodzę z Podkarpacia. Wychowałam się w dużej rodzinie, która składa się z siedmiorga rodzeństwa i kochających rodziców.  Ogromnie się cieszę, że było mi dane dorastać w takim domu, bo dzięki temu doświadczyłam wiele miłości, cierpliwości i poczucia wspólnoty, czym teraz chcę się dzielić z dziećmi w przedszkolu.

Pracując jako asystent nauczyciela chcę dowiedzieć się więcej o różnych etapach rozwoju dzieci, o ich potrzebach i marzeniach. Jestem szczęśliwa, że będę brała czynny udział w ich rozwoju, dbając jednocześnie o ich rozwój społeczny i przynależność do grupy. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi - patrzeć jak dorastają a przede wszystkim zapewniać im przyjazne i bezpieczne środowisko.

Pracując w IHP mam okazję do rozwoju własnych kompetencji dydaktycznych oraz opiekuńczych, a każdego dnia mogę nabywać nowych umiejętności i czerpać wiedzę od wspaniałej i doświadczonej kadry nauczycielskiej.

W wolnym czasie uwielbiam fotografować, ponieważ zdjęcia pokazują jak różni, wyjątkowi i piękni są różni ludzie. Kocham zwierzęta i w domu opiekuję się dwoma papużkami. Oprócz tego uwielbiam muzykę. Tę pasję wyniosłam z rodzinnego domu, gdzie zawsze była ona obecna a z biegiem lat pasja muzyczna pokazała kim jestem i skąd pochodzę.

Joanna 

Od dzieciństwa towarzyszy mi muzyka i zamiłowanie do śpiewania. Miałam w swoim życiu epizody związane zarówno z indywidualnym kształceniem głosu, śpiewaniem w chórze jak i w niewielkich zespołach. Od wielu lat prowadzę chórek dziecięcy i organizuję z przyjaciółmi inscenizacje muzyczno - teatralne. W In Harmony Preschool prowadzę dodatkowe zajęcia z muzyki. Towarzyszy mi przy tym często gitara, z którą zaprzyjaźniłam się w 5 klasie szkoły podstawowej. Podczas studiów ekonomicznych miałam okazję rozpocząć przygodę z językiem włoskim. Z językiem angielskim mam do czynienia od szkoły średniej, gdzie lekcje prowadzone były przez native speakerów z USA. Jestem mamą czwórki cudownych dzieci, którym także udało się łyknąć muzycznego bakcyla. Od 2018 roku prowadzę muzyczne zajęcia w języku angielskim dla rodziców z malutkimi dziećmi, w oparciu o metody wypracowane między innymi przez twórców programu Pomelody. Uważam, że kontakt z wartościową muzyką oraz możliwość eksperymentowania z dźwiękami od pierwszych miesięcy życia jest niezwykle dobroczynny dla rozwoju małego człowieka.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.