In Harmony Preschool logo

Nasza kadra

Martyna Nylec

Martyna Nylec nauczyciel w prywatnym przedszkolu In Harmony Preschool

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Filologia angielska, specjalność nauczycielska i tłumaczeniowa, ukończonych w  Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej na Uniwersytecie Wrocławskim. W ostatnich latach pracowałam w szkołach językowych oraz przedszkolu międzynarodowym, gdzie każdego dnia zdobywałam i pogłębiałam swoje doświadczenie zawodowe.

Swoją wiedzę wzbogacam uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu pedagogiki przedszkolnej, jak również pozytywnej dyscypliny i umuzykalniania dzieci.

In Harmony Preschool stworzyłam łącząc swoją miłość do dzieci, pasję do języków i zamiłowanie do muzyki. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim miłością do dziecka  i wiarą w każde z nich. Zachwyca mnie dziecięca wrażliwość, otwartość na to co jeszcze nieznane i nieodkryte.  Lubię obserwować zmiany, jakie zachodzą w rozwoju dziecka i cieszę się jego uśmiechem, który motywuje mnie do działania. Wraz z całą kadrą dokładam wszelkich starań aby odkrywać  dziecięcy potencjał i stwarzać warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszych podopiecznych.

Na co dzień jednak jestem przede wszystkim mamą dwójki roześmianych maluchów. Oboje są dwujęzyczni dzięki anglojęzycznej edukacji. Niezwykle istotne jest dla mnie zapewnienie dzieciom bezpiecznej, kreatywnej zabawy z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości ich edukacji i wychowania. Dlatego IHP to nie tylko spełnienie moich marzeń, ale również miejsce, gdzie mogę w pełni oddawać się swojej pasji. Kocham to co robię.


Holly Mather

Holly Mather nauczyciel w międzynarodowym przedszkolu In Harmony Preschool

Mam na imię Holly i pochodzę ze stolicy Anglii- Londynu. Ostatnie 6 lat spędziłam ucząc dzieci w przedszkolach i klasach 1-3 szkół podstawowych we Włoszech, Chinach, Wietnamie i Myanmar. Bardzo lubię uczyć, a organizowanie dzieciom zajęć sprawia mi wiele radości.  Mam doświadczenie w  organizacji warsztatów teatralnych dla dzieci, programów ochrony środowiska oraz międzykulturowej komunikacji pomiędzy uczniami Włoch, Wietnamu i Myanmar, podczas których dzieci poznawały inne kultury. Uwielbiam podróżować , poznawać nowe kraje, języki i kuchnie, a przede wszystkim poznawać nowych ludzi.

Moje wykształcenie pozwala mi pracować z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, oraz uczyć angielskiego jako drugiego języka. Pasją do nauczania zaraziłam się już jako nastolatka podczas służby w harcerstwie, a obecnie studiuję nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne. Moje wykształcenie związane jest również z teatrem i mediami.

W  wolnym czasie uczę się języka chińskiego, a od czasu do czasu piszę artykuły dla międzynarodowych stron edukacyjnych. Ogromną radość sprawia mi gra na ukulele i tworzenie własnych wypieków. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z moimi nowymi uczniami.


Karolina Pawlak 

Mam na imię Karolina. Pracuję z dziećmi w różnym wieku od 2011 roku. Przez całą swoją barwną karierę w różnych miejscach zdobywałam doświadczenie życiowe, którego nie zamieniłabym na nic innego. Mieszkałam w Irlandii przez 7 lat, w otoczeniu wielokulturowych ludzi, którzy uświadomili mi, jak piękny jest nasz świat i że każdy z nas w nim dodaje coś od siebie. Swoboda testowania umiejętności w różnych zawodach w poprzednich latach uświadomiły mi, że jestem najszczęśliwsza i najbardziej spełniona, gdy jestem z dziećmi.

Ukończyłam studia licencjackie z języka angielskiego, które dodatkowo uzupełniłam kursem TEFL i kontynuowałam jako nauczyciel języka angielskiego, kiedy wróciłam do Polski. Bez wahania postanowiłam również ukończyć studia magisterskie we wczesnej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. To nauczyło mnie, jak indywidualne jest każde dziecko i poparło moje przekonania, że ​​dzieciństwo jest najważniejszym czasem dla każdego człowieka.

Jestem osobą kochającą naturę. Moim ulubionym miejscem jest ocean lub serfowanie na falach. Mam wiele zainteresowań, chociaż na pierwszym miejscu jest muzyka, bez której nie mogę funkcjonować. Kolejnym moim zainteresowaniem jest psychologia – sposob poprawy zdrowia psychicznego, zrozumienia innych i samorozwoju; gotowanie potraw z różnych kuchni (nowy przepis jest zawsze mile widziany); ogrodnictwo w domu i na zewnątrz - jest bardzo satysfakcjonujące i uczy cierpliwości oraz sporty wodne - bo tak naprawdę jestem syreną :)

Wierzę, że moja intuicyjna kreatywność i wyobraźnia bardzo pomagają podczas pracy z dziećmi.


Basia Walkowiak

Cześć! Mam na imię Basia. Jestem mamą dwóch córeczek, Mayi i Anastasi, które są moją inspiracją i oknem na świat. Codziennie uczę się od nich dostrzegania piękna i radości, nawet w najmniejszych rzeczach. Nasz dom jest pełen uśmiechu i zabawy, który dodatkowo wypełnia kochany piesek Songo. Mam nadzieję, że się z nim spotkacie.

Podczas 12 letniego pobytu w Anglii, 6 lat pracowałam w szkole podstawowej, gdzie byłam odpowiedzialna za grupy dzieci, ich rozwój i postęp w nauce. Dodatkowo przez wiele lat byłam opiekunką do dzieci ze specjalnymi potrzebami. Ukończyłam liczne kursy, które pozwoliły mi lepiej zrozumieć zachowanie dzieci i ich psychologię. W Anglii zdobyłam licencjat z Pedagogiki wczesnoszkolnej, który poszerzył moją wiedzę w zarządzaniu, nauczaniu i rozwoju dziecka.

Poświęcam dużo czasu na poznawanie swoich uczniów, budowanie harmonijnej więzi i zaufania. Uwielbiam nauczanie poprzez zabawę, opartą na wiedzy programów i teorii Montessori oraz Reggio Emilia. 

Kocham się uśmiechać i promieniuję pozytywną energią. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z waszymi małymi pociechami.


Magdalena Krasuska Cordeiro

Nazywam się Magda i bardzo się cieszę, że wkrótce spotkamy się w przedszkolu In Harmony! Pochodzę z małej, ale pięknej wsi na wschodzie Polski, jednakze prawie połowę mojego życia spędziłam w Anglii z moją małą międzynarodową rodziną, mężem Luisem i 12-letnim synem Alexem.

Mam tytuł magistra w zakresie nauczania - filologia polska, posiadam brytyjski dyplom OCR poziom 3 w Specjalnym wsparciu dla nauczania i uczenia się w szkołach oraz uzyskałam wiele kursów z pedogogiki wczesnoszkolnej i wspieraniem dzieci / młodzieży z trudnościami w nauce. Od 2012 roku pracuję jako zastępca kierownika i koordynator od specjalnej edukacji w Nomansland Preschool, w sercu Parku Narodowego. Do moich zadań należy planowanie codziennych zajęć, bezpieczenstwo dzieci, współpraca z rodzicami oraz z specjalistami spoza przedszkola, wszystko zgodnie z wymogami EYFS i przepisami Ofsted. Oprócz mojego wczesnego doświadczenia zawodowego pracowałam jako zarejestrowana opiekunka do dzieci oraz w lokalnym domu dla młodych ludzi i dorosłych z trudnościami w nauce i zdrowiem psychicznym. W wolnym czasie lubię być aktywna, spacerować, biegać i jeździć na rowerze, uwielbiam gotować i piec, oglądać filmy i balety, czytać książki i spędzać czas z rodziną!

Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, ma indywidualną osobowość, ma swoje zainteresowania oraz inny styl uczenia się i tempo, a my jako nauczyciele musimy dobrze poznać naszych podopiecznych, aby zaoferować im najlepsze możliwości, pomóc im osiągnąć najlepszy rozwój i potencjał, aby mogli odnieść sukces w dorosłym życiu. Uwielbiam pracować z małymi ludźmi, codziennie wdrażać uniwersalne wartości i pomagać małym ludziom zrozumieć, że jesteśmy częścią wielkiego międzynarodowego świata.


Anna Fuszara-Flower

Nazywam się Anna Fuszara-Flower. Jestem mamą dwuletniego Maxa. Z zawodu jestem nauczycielką przedszkolną i wczesnoszkolną, której doświadczenie pracy z dziećmi jako edukatorką zaczęło się 20 lat temu. Ukończyłam Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy jako animator teatralny dla dzieci oraz młodzieży. Opierając się na mojej praktyce w Studium zajęłam się współorganizowaniem i prowadzeniem warsztatów z zakresu wiedzy o teatrze jak i festiwali cyrkowych we Wrocławiu.

W 2007 wyemigrowałam do Kanady. Tam miałam możliwość rozwinięcia się jako człowiek, artystka oraz liderka programów pozaszkolnych w powiecie szkolnym 61 w Victorii. Moje dotychczasowe doświadczenia dały mi solidną podstawę by wspierać i inspirować społeczność Fairfild.

Po prawie 10-letnim pobycie w Kanadzie zdecydowałam się na powrót do Polski by stać się nauczycielką. Zaczęłam swoją podróż z Polskim Instytutem Montessori w Warszawie i przez następne 2 lata ciężko pracowałam na dyplom nauczycielki przedszkolnej montessori, który otrzymałam w 2018 roku. Symultanicznie robiłam szkołę podyplomową dającą mi kwalifikacje nauczycielskie w Polskim systemie kształcenia. W tym momencie czułam się spełniona i gotowa na rozpoczęcia drogi pedagogicznej.

Praca z dziećmi zawsze sprawiała mi przyjemność. Z łatwością nawiązywałam kontakty z dziećmi i ich rodzicami. Moja relacja była oparta na wspólnym zrozumieniu potrzeb rozwojowych dzieci oraz wspieraniu ich samodzielności, kreatywności oraz emocjonalnego dobrostanu.

Bycie częścią zespołu „In Harmony” bardzo mnie cieszy i mam nadzieje, że będzie to inspirujący rok w odkrywaniu cudów waszych pociech.


Joanna Skutnik 

Od dzieciństwa towarzyszy mi muzyka i zamiłowanie do śpiewania. Miałam w swoim życiu epizody związane zarówno z indywidualnym kształceniem głosu, śpiewaniem w chórze jak i w niewielkich zespołach. Od wielu lat prowadzę chórek dziecięcy i organizuję z przyjaciółmi inscenizacje muzyczno - teatralne. W In Harmony Preschool prowadzę dodatkowe zajęcia z muzyki. Towarzyszy mi przy tym często gitara, z którą zaprzyjaźniłam się w 5 klasie szkoły podstawowej. Podczas studiów ekonomicznych miałam okazję rozpocząć przygodę z językiem włoskim. Z językiem angielskim mam do czynienia od szkoły średniej, gdzie lekcje prowadzone były przez native speakerów z USA. Jestem mamą czwórki cudownych dzieci, którym także udało się łyknąć muzycznego bakcyla. Od 2018 roku prowadzę muzyczne zajęcia w języku angielskim dla rodziców z malutkimi dziećmi, w oparciu o metody wypracowane między innymi przez twórców programu Pomelody. Uważam, że kontakt z wartościową muzyką oraz możliwość eksperymentowania z dźwiękami od pierwszych miesięcy życia jest niezwykle dobroczynny dla rozwoju małego człowieka.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.