In Harmony Preschool logo

Nasza kadra

Martyna Nylec

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Filologia angielska, specjalność nauczycielska i tłumaczeniowa, ukończonych w  Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej na Uniwersytecie Wrocławskim. W ostatnich latach pracowałam w szkołach językowych oraz przedszkolu międzynarodowym, gdzie każdego dnia zdobywałam i pogłębiałam swoje doświadczenie zawodowe.

Swoją wiedzę wzbogacam uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu pedagogiki przedszkolnej, jak również pozytywnej dyscypliny i umuzykalniania dzieci.

In Harmony Preschool stworzyłam łącząc swoją miłość do dzieci, pasję do języków i zamiłowanie do muzyki. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim miłością do dziecka  i wiarą w każde z nich. Zachwyca mnie dziecięca wrażliwość, otwartość na to co jeszcze nieznane i nieodkryte.  Lubię obserwować zmiany, jakie zachodzą w rozwoju dziecka i cieszę się jego uśmiechem, który motywuje mnie do działania. Wraz z całą kadrą dokładam wszelkich starań aby odkrywać  dziecięcy potencjał i stwarzać warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszych podopiecznych.

Na co dzień jednak jestem przede wszystkim mamą dwójki roześmianych maluchów. Oboje są dwujęzyczni dzięki anglojęzycznej edukacji. Niezwykle istotne jest dla mnie zapewnienie dzieciom bezpiecznej, kreatywnej zabawy z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości ich edukacji i wychowania. Dlatego IHP to nie tylko spełnienie moich marzeń, ale również miejsce, gdzie mogę w pełni oddawać się swojej pasji. Kocham to co robię.

Karolina Pawlak 

Mam na imię Karolina. Pracuję z dziećmi w różnym wieku od 2011 roku. Przez całą swoją barwną karierę w różnych miejscach zdobywałam doświadczenie życiowe, którego nie zamieniłabym na nic innego. Mieszkałam w Irlandii przez 7 lat, w otoczeniu wielokulturowych ludzi, którzy uświadomili mi, jak piękny jest nasz świat i że każdy z nas w nim dodaje coś od siebie. Swoboda testowania umiejętności w różnych zawodach w poprzednich latach uświadomiły mi, że jestem najszczęśliwsza i najbardziej spełniona, gdy jestem z dziećmi.

Ukończyłam studia licencjackie z języka angielskiego, które dodatkowo uzupełniłam kursem TEFL i kontynuowałam jako nauczyciel języka angielskiego, kiedy wróciłam do Polski. Bez wahania postanowiłam również ukończyć studia magisterskie we wczesnej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. To nauczyło mnie, jak indywidualne jest każde dziecko i poparło moje przekonania, że ​​dzieciństwo jest najważniejszym czasem dla każdego człowieka.

Jestem osobą kochającą naturę. Moim ulubionym miejscem jest ocean lub serfowanie na falach. Mam wiele zainteresowań, chociaż na pierwszym miejscu jest muzyka, bez której nie mogę funkcjonować. Kolejnym moim zainteresowaniem jest psychologia – sposob poprawy zdrowia psychicznego, zrozumienia innych i samorozwoju; gotowanie potraw z różnych kuchni (nowy przepis jest zawsze mile widziany); ogrodnictwo w domu i na zewnątrz - jest bardzo satysfakcjonujące i uczy cierpliwości oraz sporty wodne - bo tak naprawdę jestem syreną :)

Wierzę, że moja intuicyjna kreatywność i wyobraźnia bardzo pomagają podczas pracy z dziećmi.

Barbara Walkowiak

Mam na imię Basia. Jestem mamą dwóch córeczek, Mayi i Anastasi, które są moją inspiracją i oknem na świat. Codziennie uczę się od nich dostrzegania piękna i radości, nawet w najmniejszych rzeczach. Nasz dom jest pełen uśmiechu i zabawy, który dodatkowo wypełnia kochany piesek Songo. Mam nadzieję, że się z nim spotkacie.

Podczas 12 letniego pobytu w Anglii, 6 lat pracowałam w szkole podstawowej, gdzie byłam odpowiedzialna za grupy dzieci, ich rozwój i postęp w nauce. Dodatkowo przez wiele lat byłam opiekunką do dzieci ze specjalnymi potrzebami. Ukończyłam liczne kursy, które pozwoliły mi lepiej zrozumieć zachowanie dzieci i ich psychologię. W Anglii zdobyłam licencjat z Pedagogiki wczesnoszkolnej, który poszerzył moją wiedzę w zarządzaniu, nauczaniu i rozwoju dziecka.

Poświęcam dużo czasu na poznawanie swoich uczniów, budowanie harmonijnej więzi i zaufania. Uwielbiam nauczanie poprzez zabawę, opartą na wiedzy programów i teorii Montessori oraz Reggio Emilia. 

Kocham się uśmiechać i promieniuję pozytywną energią. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z waszymi małymi pociechami.

Magdalena Krasuska Cordeiro

Mam na imię Magda. Pochodzę z małej, ale pięknej wsi na wschodzie Polski, jednakze prawie połowę mojego życia spędziłam w Anglii z moją małą międzynarodową rodziną, mężem Luisem i 12-letnim synem Alexem.

Mam tytuł magistra w zakresie nauczania - filologia polska, posiadam brytyjski dyplom OCR poziom 3 w Specjalnym wsparciu dla nauczania i uczenia się w szkołach oraz uzyskałam wiele kursów z pedogogiki wczesnoszkolnej i wspieraniem dzieci / młodzieży z trudnościami w nauce. Od 2012 roku pracuję jako zastępca kierownika i koordynator od specjalnej edukacji w Nomansland Preschool, w sercu Parku Narodowego. Do moich zadań należy planowanie codziennych zajęć, bezpieczenstwo dzieci, współpraca z rodzicami oraz z specjalistami spoza przedszkola, wszystko zgodnie z wymogami EYFS i przepisami Ofsted. Oprócz mojego wczesnego doświadczenia zawodowego pracowałam jako zarejestrowana opiekunka do dzieci oraz w lokalnym domu dla młodych ludzi i dorosłych z trudnościami w nauce i zdrowiem psychicznym. W wolnym czasie lubię być aktywna, spacerować, biegać i jeździć na rowerze, uwielbiam gotować i piec, oglądać filmy i balety, czytać książki i spędzać czas z rodziną!

Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, ma indywidualną osobowość, ma swoje zainteresowania oraz inny styl uczenia się i tempo, a my jako nauczyciele musimy dobrze poznać naszych podopiecznych, aby zaoferować im najlepsze możliwości, pomóc im osiągnąć najlepszy rozwój i potencjał, aby mogli odnieść sukces w dorosłym życiu. Uwielbiam pracować z małymi ludźmi, codziennie wdrażać uniwersalne wartości i pomagać małym ludziom zrozumieć, że jesteśmy częścią wielkiego międzynarodowego świata.

Małgorzata Ronkowska

Mam na imię Gosia. Jestem mamą 6-letniej Olivki, wielbicielką dzieci oraz pasjonatką ich rozwoju oraz podejścia do świata.  Na co dzień z córką porozumiewamy się w j. angielskim.  Interesuje mnie wielojęzyczność dzieci, oraz wpływ jaki ma to na ich rozwój i pojmowanie świata.

Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam w 2013 roku, kiedy to uczyłam w szkole w Kahawatte na Sri Lance, oraz dawałam tam prywatne lekcje języka angielskiego. Po urodzeniu córki - automatycznie zostałam jej osobistą nauczycielką języka angielskiego.

 Zanim rozpoczęłam współpracę z In Harmony Preschool - przez 14 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii. Tam, w stolicy Walii - Cardiff przez 3 lata współpracowałam z grupami integracyjnymi dla matek z dziećmi - głównie z Little Acorns oraz Seren Fach. Po powrocie do Polski prowadziłam zajęcia dla dzieci z języka angielskiego w przedszkolu córki w ramach projektu "Rodzic w przedszkolu" oraz współpracowałam z klubikiem dziecięcym "Klubodzieciarnia".

 Jestem absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz absolwentką j. angielskiego (EFL) w college'u w Stratford upon Avon w Anglii. 

 Obecnie jestem związana z In Harmony Preschool i bardzo się cieszę, ze tu trafiłam. Jest to miejsce, gdzie każde dziecko może być sobą, czuć się bezpiecznie i swobodnie odkrywać świat. Mam tez zaszczyt pracować tu ze wspaniałą kadrą.

Wiktoria Wlazło

Mam na imię Wiktoria, lubię podróżować, jeździć na rowerze z przyjaciółmi i rodziną, jogę i interesuję się gimnastyką. Większość mojego życia mieszkałam w Londynie, ponad 14 lat. Uczyłam się Biznes i Zdrowie oraz Opiekę społeczną. Podczas nauki miałam praktyki zawodowe gdzie moim pierwszym wyborem była praca w przedszkolu, ponieważ lubię poznawać każde dziecko, ich wyjątkową osobę i dowiadywać się co je napędza a następnie wykorzystywać tę wiedzę, aby pomóc im się rozwijać, aby zmaksymalizować ich mocne strony oraz budować ich pewność siebie. Uważam, że bycie integralną częścią ich rozwoju jest naprawdę satysfakcjonujące. Z biegiem czasu podobało mi się to tak bardzo, że chciałam kontynuować karierę na tej ścieżce. Kiedy zdecydowałam, że chcę wrócić do mojej ojczyzny, Polski to wiedziałam że chcę pracować z dziećmi. To był ogromny krok w moim życiu. Jednak cieszę się, że dokonałam tego wyboru, bo jestem dzisiaj tutaj w Przedszkolu Harmony, które jest niesamowitym środowiskiem, za które jestem wdzięczna i podekscytowana, aby zobaczyć, co przyniesie mi przyszłość tutaj.

Adrianna Mazurek

Mam na imię Adrianna. Pracuję z dziećmi od niedawna, jednak codziennie zdobywam cenne doświadczenie oraz wiedzę podczas pracy i  odbywania kursu na asystenta nauczyciela. Od dziecka uczyłam się grać na pianinie oraz tańczyć, zarówno taniec towarzyski jak i nowoczesny więc muzyka towarzyszy mi przez całe życie. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, jeździć w góry oraz adoptować kolejne rośliny do domu.  Bardzo się cieszę, że mogę pracować w In Harmony Preschool. 

Akshay Kakkar

Cześć,  mam na imię Akshay. Jestem nauczycielem z  pięcioletnim doświadczeniem.  Od roku 2015 uczę przedszkolaków, młodzież i dorosłych. Łącznie spędziłam dwa i pół roku ucząc przedszkolaków, począwszy od grudnia (2016) w Krakowie.

Jak to się wszystko zaczęło? Naukę nauczania zacząłem jeszcze w Poznaniu (2014). Zapisałem się na filologię angielską na UAM, aby zrozumieć, jak działa ta metodologia. Biorąc pod uwagę mój status native speakera języka angielskiego, nawet rok studiowania filologii angielskiej okazał się bardziej niż przydatny. Ten rok wzmocnił moje umiejętności, jeśli chodzi o nauczanie młodych uczniów i dorosłych. Zdecydowałem się przeprowadzić do Krakowa ze względu na klimat, niepowtarzalne piękno tego miasta i możliwość nauki w języku angielskim w Polsce, a także możliwość otrzymania 30-miesięcznego stypendium studiując lingwistykę biznesową. Swoje umiejętności komunikacyjne szlifowałem zarówno w biznesie, jak i nauczaniu z pomocą profesorów z różnych środowisk – brytyjskiego, polskiego i amerykańskiego. Napisałem bardzo szczegółową pracę magisterską opisującą komunikację jako sztukę. Jestem bardziej niż szczęśliwy, że studiowałem językoznawstwo. Podczas studiów kontynuowałem nauczanie w różnych szkołach. Skończyłem studia lingwistyczne w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Kilka słów o mojej osobie - jestem poliglotą, uwielbiam dobrą podróż, dorastałem w Indiach i Wielkiej Brytanii, w rodzinie o mieszanej kulturze, hinduskiej i chrześcijańskiej. Był to dom o mieszanych kulturach, indyjskich rodzicach i brytyjskiej babci. Od kiedy byłem nastolatkiem, większość czasu spędziłem w Londynie, Indiach i Południowej Walii. Posługuję się kilkoma językami, angielskim, polskim (średnio), hiszpańskim, hindi i pendżabskim.

 Jestem żartobliwy i żywiołowy. Nauczanie angielskiego to moja mocna pasja. Moje metody nauczania składają się z erudycji, entuzjazmu, rozrywki i dlatego są skuteczne ???? Jestem głęboko zmotywowany do nauczania i sprawowania opieki nad dziećmi w In Harmony.

Anga Nomonde Sidlayi

Mam na imię Anga. Jestem native speakerem języka angielskiego. Pochodzę z Mthatha w Południowej  Afryce. Jestem mamą 10-letniego chłopca Lilo - który jest moją inspiracją.

Posiadam dyplom z chemii analitycznej na Uniwersytecie Waltera Sisulu. Od zawsze wiedziałam, że chcę się rozwijać i zdobyć doświadczenie za granicą ucząc dzieci.  Ogromną radość sprawia mi dzielenie się wiedzą, promowanie  uczenia się i wychowywanie innych, którzy rozwijają lub doskonalą swoje umiejętności, zwłaszcza ci najmłodsi.

Posiadam certyfikat TEFL i obecnie pracuję nad uzyskaniem certyfikatu CELT-P ze specjalizacji „Young Learner Education”.

Obcowanie z dziećmi przynosi mi ogromną radość i zadowolenie. Zawsze chciałam mieć możliwość pomagania dzieciom rozwijać ich pasję do języka, jednocześnie ucząc ich tolerancji i wrażliwości na inne kultury, a także rozbudzać ich ciekawość.

Cieszę się, że w In Harmony Preschool  mam możliwość realizacji mojego marzenia o pracy z dziećmi. Jestem ogromnie wdzięczna, pokorna i podekscytowana tą przygodą!

W In Harmony moim celem jest kształtowanie w dziecku otwartego umysłu, pozytywnego nastawienia, tworzenie bezpiecznego i opiekuńczego środowiska, w którym dzieci mogą swobodnie przyjąć swoją autentyczność. Uważam, że wszystkie dzieci są wyjątkowe, dlatego jako nauczyciele powinniśmy tworzyć dynamiczne środowisko, korzystając z różnych form mediów i materiałów, aby zapewnić wszystkim uczniom najlepsze doświadczenia w nauce i motywację do nauki.

Joanna Skutnik 

Od dzieciństwa towarzyszy mi muzyka i zamiłowanie do śpiewania. Miałam w swoim życiu epizody związane zarówno z indywidualnym kształceniem głosu, śpiewaniem w chórze jak i w niewielkich zespołach. Od wielu lat prowadzę chórek dziecięcy i organizuję z przyjaciółmi inscenizacje muzyczno - teatralne. W In Harmony Preschool prowadzę dodatkowe zajęcia z muzyki. Towarzyszy mi przy tym często gitara, z którą zaprzyjaźniłam się w 5 klasie szkoły podstawowej. Podczas studiów ekonomicznych miałam okazję rozpocząć przygodę z językiem włoskim. Z językiem angielskim mam do czynienia od szkoły średniej, gdzie lekcje prowadzone były przez native speakerów z USA. Jestem mamą czwórki cudownych dzieci, którym także udało się łyknąć muzycznego bakcyla. Od 2018 roku prowadzę muzyczne zajęcia w języku angielskim dla rodziców z malutkimi dziećmi, w oparciu o metody wypracowane między innymi przez twórców programu Pomelody. Uważam, że kontakt z wartościową muzyką oraz możliwość eksperymentowania z dźwiękami od pierwszych miesięcy życia jest niezwykle dobroczynny dla rozwoju małego człowieka.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.