In Harmony Preschool logo

Informacje ogólne

In Harmony Preschool to anglojęzyczne przedszkole dla dzieci w wieku 2,5-6 lat. Jest to miejsce wyjątkowe, stworzone przede wszystkim z miłości do dzieci. Zapewniamy najwyższej jakości edukację oraz opiekę, gwarantując jednocześnie wspaniałą zabawę. Wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka. Naszym niewątpliwym atutem jest codzienny kontakt z muzyką, gdyż wierzymy, że umuzykalnianie najmłodszych pozytywnie wpływa na ich osobowość. In Harmony Preschool dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując wszelkie działania do ich indywidualnych potrzeb i możliwości.

Na naszych maluchów czeka nie tylko mnóstwo fantastycznych zabawek, które pomagają rozwijać kreatywność, ale również nowoczesne pomoce edukacyjne. Dla ich rozwoju ruchowego, przygotowaliśmy także niezwykły i przede wszystkim bezpieczny plac zabaw na świeżym powietrzu. Kiedy aura nie sprzyja, dzieci mogą korzystać z naszej kolorowej, wielofunkcyjnej sali gimnastycznej.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.